دانشجویان زیر هرچه سریعتر به گروه مراجعه نمایند.

الهام بحری پور مهسا روغنیان امیر منصوری نازنین ذوالفقاری محمدحسین خلف زاده
ابراهیم خداوردی حسنوند لیلا لرکی مرتضی مسعودنیا معصومه دغلاوی  
رضا داودی داود محمدسلیمانی رضا فیاضی اعظم خیری اوروند  
+ نوشته شده توسط کتکی نیا در چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 17:14 |
دانشجویان زیر برای مشخص شدن وضعیت درس کارگاه ساختار کامپیوتر خود هرچه سریعتر به گروه مراجعه نمایند.

بهارک نظری ابراهیم درباد
علی فرخی مژده محمدیان
مرتضی محبی یوسف سرخه
+ نوشته شده توسط کتکی نیا در چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 12:42 |
دانشجویانی که تمایل به شرکت در انتخابات انجمن علمی برق دارند می توانند برای نام نویسی تا تاریخ 94/02/23 به گروه مراجعه نمایند.

+ نوشته شده توسط کتکی نیا در چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 12:28 |
به اطلاع می رساند سکشن های جبرانی درس تجزیه و تحلیل سیستم ها (مباحث ویژه در الکترونیک) مهندس برملا، برای دانشجویان الکترونیک و ICT به صورت زیر می باشد. دانشجویان می توانند در یکی از سکشن های زیر حضور یابند.

  • روز سه شنبه ساعت 13-10
  • روز چهارشنبه ساعت 15-12
  • روز پنچ شنبه ساعت  12-9
+ نوشته شده توسط کتکی نیا در یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 16:49 |
قابل توجه دانشجویان الکترونیک:

کلاس نرم افزارهای کاربردی در الکترونیک مهندس برملا روز سه شنبه مورخ 93/2/15 تشکیل نمی شود.

+ نوشته شده توسط کتکی نیا در یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 16:41 |
فردا روز یکشنبه مورخ 94/2/13 کلیه ی کلاس های جبرانی مهندس بیگ زاده تشکیل نمی گردند.

+ نوشته شده توسط کتکی نیا در شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 23:12 |
به اطلاع می رساند، درس مباحث ویژه در الکترونیک مهندس برملا سکشن 13-11 فردا روز یکشنبه تشکیل نمی گردد، کلیه دانشجویان سکشن 15-13 حضور یابند.

+ نوشته شده توسط کتکی نیا در شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 11:28 |
دانشجویان درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای مشاهده نمرات میانترم خود به ادامه مطلب مراجعه نمایند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط کتکی نیا در سه شنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 17:16 |
دانشجویان درس مباحث ویژه در الکترونیک برای مشاهده نمرات میانترم خود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط کتکی نیا در سه شنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 17:5 |
دانشجویان زیر تا آخر هفته به گروه مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه عواقب آن با دانشجو می باشد. 

محسن قیری زاده

نیلوفر سلطانی

علیرضا جعفری

فریبرز ایل نشین سامانی

مهسا احمدی

مجتبی کاید عباسی

محمد امین سلمان پور

سینا جلیل زاده

حسین برومند

مجتبی احمدی نبی

سید محمد حسین کردانی

مهدی سیاحی

حسن حزبه زاده

ساسان بهزادمنش

مهرداد ارزومند

مسعود محمودیان

امین طاهری

ساهره حیدری

سجاد بهمیی

یاسین ارغند

محمدرضا هوشی زاده

فریده قنبری عدیوی

امید زنگنه

مهدی پور جعفر دهکردی

میلاد انصاری باردئی

+ نوشته شده توسط کتکی نیا در دوشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 18:5 |